ODBER NOVINIEK

 

 

Prihlásením sa získate niekoľko výhod

Viac info TU

Hodnotenie užívateľov:  / 0
StrašnýNajlepší 

Doprava a platba - Slovensko

 

Tovar objednaný prostredníctvom nášho E-SHOPu na adrese www.Slovensky-Med.sk doručujeme prostredníctvom služieb kuriéra DPD a Slovenskej pošty v cene podľa aktuálne platného cenníka uvedeného nižšie.

 

  • Pri balíkoch do 10 kg si môžete vybrať zo 4 variant doručenia, doručenie balíka na POŠTU / do BalíkoBOXu, doručenie balíka poštou na ADRESU alebo doručenie balíka cez DPD Home (kuriér na adresu) alebo do DPD Pickup / Pickup Station (odberné miesto /samoobslužný box kde bude balík uložený a Vy si pre neho musíte ísť rovnako ako pri balíku na poštu / o uložení balíka na odbernom mieste / samoobslužnom boxe Vám príde SMS/).
  • Pri balíkoch od 10 do 20 kg si môžete vybrať z 2 variant doručenia, cez DPD Home alebo DPD Pickup / Pickup Station.
  • Pri balíkoch od 20 do 31,5 kg je dostupné iba doručenie cez DPD Home.


Všeobecná informácia k cene a prepravných spoločností vykonávajúcej dopravu vašich objednávok:
Viacej zákazníkov požadovalo doručenie cez ,,Paketu,, lebo je to oveľa lacnejšie, všeobecne sa im zdá že doručenie objednávok od nás je drahé, poprosím berte v úvahu že posielame včelí med z 99 % balení v sklenenom obale, alebo krehké voskové sviečky a pod., čiže cena dopravy zahŕňa aj nemalú cenu obalového materiálu ktorú treba použiť na zabalenie objednaných medov, sviečok a pod. a samozrejme aj doba zabalenia takejto objednávky je vyššia ako nie krehkého tovaru, a to všetko aby sa tovar dostal k Vám nepoškodený a v kvalite ako keby ste si ho prišli kúpiť k nám osobne.
Čo sa týka ,,Pakety,, ( takúto informáciu sme dostali pri dopytovaní ich služieb my) , tá odmieta prepravovať sklo, a podobne krehké materiály ako napr naše krehké sviečky, včelí med v skle a tiež tekutý materiál čo je napr. med, preto naše produkty nie je možné prepravovať ,,Paketou,, a nemáme také množstvo balíkov aby sme mohli mať separátne zazmluvnených niekoľko prepravcov, lebo potom by ceny boli ešte vyššie za dopravu, keď by sa časť napr. nie krehkého tovar posielala aj cez ,, Paketu,, a krehké  zas cez existujúceho dopravcu DPD.
Taktiež pri cene dopravy treba brať do úvahy že zahŕňa samozrejmú vec a to že ak sa tovar počas prepravy poškodí, tak sa vzniknutá situácia a škodová udalosť odfotí, nahlási dopravcovi ( väčšinou to nahlasujeme my ak balík dorazil k Vám bez vonkajšieho poškodenia) a posielame Vám nový nepoškodený tovar za náhradu poškodeného ihneď ako je to možné ( samozrejme zadarmo), a škodu ktorá vznikla väčšinou znášame my ako predávajúci, lebo len malé percento poškodení uznávajú prepravné spoločnosti, čiže doprava z malého percenta obsahuje aj sumu ,,škodového fondu,, tak povediac. Jednoducho povedané naše výrobky nie je také jednoduché a ľahké zabaliť aby sa k Vám dostali nepoškodené,  ako napr. nejaký výrobok v originálno balení z fabriky ktorý predajca len vloží do krabici a hotovo.
Ďakujem za pochopenie.

 

 

Doprava

cenník dopravy

 

 

Kuriér

 

 

DPD

 

 

DPD Home - doručenie kuriérom na ADRESU
(zvyčajne doručenie nasledujúci pracovný deň po dni odoslania)

 

Doručenie cez službu DPD Home je klasické doručenie kuriérskou spoločnosťou až k Vám domov ktoré ale obsahuje množstvo užitočných výhod a možností. Cez službu DPD Home Vám v deň odoslania balíka našou firmou príde interaktívna SMS o odoslaní balíka a v prípade dobierky je v SMS uvedená aj výška dobierky, tiež máte možnosť cez túto SMS zmeniť adresu alebo deň doručenia a tiež presmerovať balík na odberné miesto DPD Pickup, všetko pomocou linku v sms. V deň doručenia ste cez SMS informovaný o približnom hodinovom intervale kedy Vám bude balík kuriérom doručení na adresu. V prípade že Vás kuriér nezastihne nasledujúci pracovný deň vykoná druhý pokus o doručenie, tretí pokus o doručenie sa vykonáva až na žiadosť adresáta

Zvyčajne je balík doručený nasledujúci pracovný deň po dni odoslania od nás. V cene doručenia sú 3 pokusy o doručenie ( dve automatické a tretí na požiadanie).

Máte možnosť sledovať presnú polohu balíka na stránke www.dpd.sk

 

 

DPD Home - doručenie kuriérom na ADRESU 
(zvyčajne doručenie nasledujúci pracovný deň po dni odoslania)

do 3 kg = 5.29 EUR
do 5 kg = 5.79 EUR
do 10 kg = 6.39 EUR
do 20 kg = 7.79 EUR
do 31,5 kg = 8.99 EUR
nad 31,5 kg = objednávka sa posiela vo viacerých balíkoch, cena za dopravu je stanovená váhou každého balíka samostatne, nutné vykonať viac objednávok s váhou objednávky do 31,5 kg

 

 

 

 

DPD Pickup / Pickup Station- doručenie kuriérom na odberné miesto DPD Pickup / Pickup Station
(zvyčajne doručenie nasledujúci pracovný deň po dni odoslania)

 

Doručenie cez službu DPD Pickup / DPD Pickup Station je moderné doručenie do niektorého z odberných miest DPD Pickup alebo balíkoboxoch DPD Pickup Station po celom Slovensku. Balík nebude doručený na uvedenú adresu v objednávke, ale doručený na vami zvolené odberné miesto DPD Pickup alebo balíkobox DPD Pickup Station (odberné miesto na ktoré si želáte balík doručiť uveďte do poznámky objednávky). O uložení balíka na odbernom mieste DPD Pickup budete informovaný cez SMS. Balík bude na odbernom mieste DPD Pickup uložený po dobu 5 kalendárnych dní POZOR nie pracovných, ale kalendárnych treba na to myslieť v prípade štátnych sviatkov a pod., v balíkoboxe bude balík uložený iba 3 kalendárne dni.
Balík si na odbernom mieste môžete vyzdvihnúť podľa aktuálnych otváracích hodín konkrétneho odberného miesta DPD Pickup kde je Váš balík uložený, v prípade balíka uloženého na v balíkoboxe nonstop.

Pre DPD Pickup platia určité obmedzenia čo sa týka Váhy a rozmerov balíka (max. 20 kg, max. 100 cm najdlhšia strana, max. obvod 250 cm a pod.), z tohoto dôvodu ak nie je možné z dôvodu prekročenia váhy alebo rozmeru balíka objednávku doručiť na DPD Pickup odberné miesto budeme Vás kontaktovať a dohodneme individuálne riešenie doručenia objednávky.

Presný zoznam, polohu a otváracie hodiny odberných miest DPD Pickup a zoznam balíkoboxov DPD Pickup Station si môžete pozrieť na web stránke TU https://www.dpdgroup.com/sk/mydpd/parcel-shops/search

Máte možnosť sledovať presnú polohu balíka na stránke www.dpd.sk

 


 

!!! DPD Pickup - balík bude uložený na odbernom mieste IBA 5 kalendárnych dní ( pozor nie pracovných ale kalendárnych treba myslieť na to v prípade štátnych sviatkov a pod.) !!!


!!! DPD Pickup Station - - balík bude uložený v ,,balíkoboxe,, IBA 3 kalendárne dni. !!!

 

Maximálny rozmer balíka pre AlzaBox je 69x58x45 cm, pre BalíkoBOX Slovenskej pošty je 60x50x45 cm, v prípade že vami objednaný tovar nie je možné zabaliť do balíka maximálne povolených rozmerov, budeme Vás kontaktovať ohľadne zmeny dopravy.

 

POZOR: Doručenie do Pickup Station (,,balíkobox DPD,,) je možné iba objednávok s platbou vopred, ,,balíkobox DPD,, DPD Pickup Station neumožňuje platbu na mieste., dobierka je možná iba pri doručení na odberné miesto DPD Pickup.

 

 

DPD Pickup / Pickup Station- doručenie kuriérom na odberné miesto DPD Pickup / Pickup Station
(zvyčajne doručenie nasledujúci pracovný deň po dni odoslania)


do 3 kg = 4.19 EUR
do 5 kg = 4.59 EUR
do 10 kg = 5.29 EUR
do 20 kg = 6.69 EUR
nad 20 kg = objednávka sa posiela vo viacerých balíkoch, cena za dopravu je stanovená váhou každého balíka samostatne nutné vykonať viac objednávok s váhou objednávky do 20 kg

 


 

Ak si zvolíte druh dopravy DPD Pickup / Pickup Station ( balíkobox DPD) pre urýchlenie vybavenia vašej objednávky uveďte do poznámky objednávky presné odberné miesto DPD Pickup / Pickup Station ( balíkobox) na ktoré chcete mať objednávku doručenú, zoznam nájdete TU ZOZNAM ODBERNÝCH MIEST - https://www.dpdgroup.com/sk/mydpd/parcel-shops/search

 


 

 

 

Slovenská poštaTovar Vám bude zaslaný Slovenskou poštou obdržíte ho podľa zvoleného typu odoslania (na ADRESU alebo na POŠTU / do BalíkoBOXu zvyčajne do 2 pracovných dní po dni odoslania). Po odoslaní balíka od nás obdržíte potvrdzujúci email v ktorom bude informácia o odoslaní tovaru a na požiadanie aj podacie číslo balíka na základe ktorého si môžete sledovať priebeh doručovania, pri zasielaní cez služby Slovenskej Pošty na webovej adrese http://tandt.posta.sk/. Balíky sú posielané podľa zvoleného platby:  na dobierku čiže za balík budete platiť pri prevzatí zásielky od doručovateľa v hotovosti, alebo s platbou vopred, za balík zaplatíte vopred na náš účet a po pripísaní platby balík odosielame, doručovateľovi už nič neplatíte.

 

 

 

 

Poistený balík doručený Slovenskou poštou - doručenie NA POŠTU / do BalíkoBOXu
(zvyčajne doručenie do 2 pracovných dní po dni odoslania)
POZOR: Balík Vám nebude doručený domov na adresu, ale len na vašu poštu alebo zvolený BalíkoBOX, kde si ho budete musieť vyzdvihnúť, o uložení na pošte alebo BalíkoBOXe Vám príde SMS!!

do 5 kg = 8,89 EUR
do 10 kg = 9,89 EUR
nad 31,5 kg = objednávka sa posiela vo viacerých balíkoch, cena za dopravu je stanovená váhou každého balíka samostatne, nutné vykonať viac objednávok s váhou objednávky do 10 kg

Maximálny rozmer balíka pre BalíkoBOX Slovenskej pošty je 60x50x45 cm, v prípade že vami objednaný tovar nie je možné zabaliť do balíka maximálne povolených rozmerov, budeme Vás kontaktovať ohľadne zmeny dopravy.

 

 

Poistený balík doručený Slovenskou poštou - doručenie NA ADRESU
(zvyčajne doručenie do 2 pracovných dní po dni odoslania)

do 5 kg = 9,89 EUR
do 10 kg = 10,89 EUR
nad 10 kg = objednávka sa posiela vo viacerých balíkoch, cena za dopravu je stanovená váhou každého balíka samostatne, nutné vykonať viac objednávok s váhou objednávky do 10 kg
 
 
 
Ak balík nie je potrebné poslať ako ,,krehký,, bude Vám v košíku eshopu znížená cena poštovného o 3 €, čo predstavuje poplatok za službu krehké na Pošte - platí iba pri zasielaní cez Slovenskú poštu.

 

 

 

V prípade že sa balík posiela na dobierku k cene dopravy sa pripočítava ešte poplatok za dobierku 1,49 EUR za každú objednávku - platí pre všetky drouhy dopravy.

 

 
Osobné vyzdvihnutie objednávky

Tovar si môžete prísť po dohode vyzdvihnúť osobne na adrese včelára vo Veľkom Krtíši, alebo v obci Dolinka. K cene sa v tomto prípade nepripočíta žiadne poštovné, poplatok za dobierku ani manipulačný poplatok za osobný odber a pod..
Pri osobnom vyzdvihnutí objednávky je nutná platba vopred.
Osobné vyzdvihnutie je nutné vždy dohodnúť vopred 1-2 dni, po prijatí platby za objednávku.

 

 

 

Platba

 

Dobierka (DPD a Slovenská pošta)

Za balík platíte pri preberaní balíka kuriérovi DPD, poštárovi, alebo na odbernom mieste DPD Pickup.
Pri doručení cez Slovenskú poštu na ,,ADRESU,, iba v hotovosti, na pošte aj kartou, pri doručení na ,,POŠTU,, , kuriérom DPD na adresu alebo odberné miesto DPD Pickup možnosť platby v hotovosti alebo platobnou kartou.

V prípade platby na dobierku je poplatok + 1,49 EUR pre všetky spôsoby doručenia t.j. výsledná cena dopravy tovaru aj s dobierkou je cena dopravy (podľa váhy balíka a zvolen=ho druhu ) + poplatok za dobierku = výsledná cena za dopravu tovaru aj s dobierkou.

 

 

Platba vopred na účet.

Za balík platíte vopred na náš účet, údaje na úhradu (faktúru) Vám pošleme na e-mail po spracovaní objednávky ( neposiela sa automaticky po prijatí objednávky). Balík odosielame po pripísaní úhrady na náš účet.

POZOR: Pri osobnom prevzatí objednávky a doručení do (,,balíkoboxu DPD,,) DPD Pickup Station je požadovaná platba vopred, ,,balíkobox DPD,, DPD Pickup Station neumožňuje platbu na mieste.

V prípade platby vopred na účet nie je účtovaný žiadny poplatok z našej strany.

NÁKUPNÝ KOŠÍK

 x 

Prázdny košík

PRIHLÁSENIE

NAŠE OCENENIA
www.Slovensky-Med.sk™ na Google+

Copyright © 2013 - 2023 Apis Original™ - www.Slovensky-Med.sk™ Všetky práva vyhradené.

Stránka bola načítaná za 0.001 sekúnd

Zdravotné a výživové tvrdenia: Podľa nariadenia EP a rady ES č. 1924 z roku 2006, nemôžu byť žiadnym potravinám priraďované iné výživové a zdravotné tvrdenia okrem povolených. Všetky informácie o výživových a zdravotných tvrdeniach uvedené na webstránke predávajúceho sú len súborom informácií voľne prístupných z domácich a zahraničných informačných zdrojov a za žiadnych okolností nie sú dôkazom o skutočnom pôsobení potraviny prípadne jej nutričných a liečivých účinkoch. Pokiaľ kupujúci požaduje presné informácie podložené odbornými a vedeckými štúdiami je dôležité oboznámiť sa s nimi prostredníctvom všetkých dostupných odborných zdrojov. Možné pozitívne ale aj nežiadúce účinky potraviny musí kupujúci pred použitím vždy vopred konzultovať so svojím lekárom! Rady, informácie a recepty, ktoré sú uvedené na webstránke predávajúceho nenahrádzajú rady lekára. Sú len osobným odporúčaním predávajúceho. Predávajúci nenesie zodpovednosť za nesprávny výklad obsahu. Kupujúci má sám zodpovednosť za svoj zdravie.Všetky informácie na webstránke predávajúceho majú informačný charakter a v žiadnom prípade neslúžia ako náhrada liečby predpísanej lekárom. Predávajúci odporúča preto všetky zdravotné problémy kupujúceho konzultovať s jeho ošetrujúcim lekárom, predovšetkým pokiaľ ide o tehotné a dojčiace ženy, malé deti, resp. ľudí trpiacich vážnymi ochoreniami.